SEO

Ponieważ budujesz swoją stronę internetową, chcesz, aby przyszli klienci mogli Cię łatwo znaleźć. Dlatego musisz zainteresować się tematem pozycjonowania. Zwłaszcza jeśli chcesz stworzyć własną wizytówkę w sieci, która pomoże Ci pozyskać nowych klientów.

Chcę, aby moja witryna miała wyższą pozycję w Google!

Pozycjonowanie to przewaga konkurencyjna

Pozycjonowanie strony internetowej daje Ci przewagę nad konkurencją. Pamiętaj, że nie tylko Ty robisz interesy w Internecie. Oprócz Twojej firmy istnieje szereg innych, którzy mają podobną lub identyczną ofertę. Na tym etapie nie pomagają chwytliwe slogany czy unikalne podejście biznesowe. Najpierw ktoś musi Cię znaleźć, aby mógł Cię poznać i przekonać się, że jesteś godny polecenia. Usługi pozycjonowania stron internetowych i wsparcia SEO pomagają budować przewagę konkurencyjną.

Wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania przyczyniają się do kliknięć w linki do Twojej witryny, a tym samym do stałego napływu potencjalnych klientów. Oznacza to, że środki zainwestowane w pozycjonowanie zwracają się wielokrotnie!

Audyt SEO

Optymalizacja strony

Jeden na jednego

Pozycjonowanie WordPress
od 399€/msc

WordPress jest z natury przyjazny dla SEO. Jak widzisz, zawsze możesz spróbować wyciągnąć z tego trochę więcej. To jest nasz preferowany CMS do działań SEO.
Jesteśmy przekonani o skuteczności naszych usług. Dlatego nasza oferta pozycjonowania stron internetowych nie jest związana umową.

Nasi klienci są z nami, ponieważ chcą, a nie dlatego, że muszą.

Analiza strony internetowej – w oparciu o najnowsze standardy wyszukiwarki Google 

Ustawienia SEO w panelu CMS  

Optymalizacja prędkości WordPress 

Optymalizacja – działania dla konkretnych podstron 

Ciągła optymalizacja – w przypadku aktualizacji algorytmu Google 

Praca kodera/programisty

Google Analytics – Instalacja skryptu statystyk na żądanie 

Integracja z wyszukiwarką  Konsola 

Dodatkowe narzędzia do zarządzania 

Mężczyzna umieszcza strony internetowe na kilku komputerach jednocześnie.

Masz problemy ze swoją stroną internetową?